Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом

 

16 лютого відбувся черговий моніторинговий візит обласних фахівців з питань протидії соціально-небезпечним захворюванням (туберкульоз, ВІЛ-інфекція/СНІД) до Сновського району.

У роботі моніторингової групи на чолі із начальником Управління охорони здоров’я П.П. Гармашем та головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головним лікарем обласного протитуберкульозного диспансеру М.П.Дейкуном, зяла участь лікар-епідеміолог Т.О. Куліцька.

Обласні фахівці ознайомилися із станом справ у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у районі та обговорили з керівниками і лікарями Сновських ЦРЛ, ЦПМСД стан виявлення туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, показники захворюваності та смертності від цих хвороб.

За результатами перевірки обласні фахівці надали практичні рекомендації щодо облаштування у відповідності до сучасних вимог інфекційного контролю місць для збору мокротиння від хворих з довготривалим кашлем, створення кабінету інфекційних захворювань, відкриттю сайту АРТ на базі кабінету «Довіра» .

В обговоренні результатів візиту прийняв участь перший заступник Сновського міського голови Іван Орда.