Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом

 

6 листопада у Чернігівському обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом відбулося чергове засідання медичної ради під головуванням в.о. головного лікаря – Лисенко Г.В. У засіданні взяли участь члени медичної ради та запрошені до участі фахівці закладу.

Під час засідання присутні розглянули питання: «Про якість моніторингу лікування ВІЛ-інфікованих з поєднаною патологією ВІЛ/ТБ. Результати співпраці з ОПТД по використанню реєстру хворих на туберкульоз. Шляхи покращення роботи». З відповідними доповідями виступили : Малюта О.Я. завідуюча амбулаторно-поліклінічним відділенням та Мацкевич В.А. – лікар фтизіатр.

Також на розгляд медичної ради була винесена інформація про функціонування сайтів АРТ. Подальша децентралізація та надання інтегрованих послуг. Виконання плану введення пацієнтів у АРТ. З цього питання, було заслухано завідуючу амбулаторно-піліклінічним відділенням Малюту О.Я. В обговоренні питань активно приймали участь лікарі диспансеру.

Підводячи підсумки голова медичної ради Лисенко Г.В. зазначила, що відкриття та функціювання нових сайтів АРТ в області покращило якість надання медичної допомоги, наблизивши отримання таких послуг ВІЛ-інфікованим пацієнтам безпосередньо за місцем їх проживання та медичного спостереження. Однак, потребує покращення організація роботи на сайтах: самостійне введення пацієнтів в АРТ, якісний лабораторний супровід ВІЛ-інфікованих на АРТ, забезпечення призначення ізоніазидопрофілактики та профілактики бісептолом, введення даних в електронну картку ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД у «Єдиний електронній системі епідемічного та клінічного моніторингу поширення ВІЛ».