Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом

 

15 березня у Києві відбулася робоча зустріч фахівців Чернігівської та Полтавської областей щодо підведення підсумків реалізації Проекту «Підтримка покращення взаємодії ТБ і ВІЛ служб

15 березня у Києві відбулася робоча зустріч фахівців Чернігівської та Полтавської областей щодо підведення підсумків реалізації Проекту «Підтримка покращення взаємодії ТБ і ВІЛ служб, моніторингу і контролю». Фінансування Проекту відбувалося за рахунок Центру контролю та профілактики захворювань Департаменту охорони здоров’я США (CDC) та впроваджувалося Міжнародною неприбутковою організацією «Програма оптимальних технологій в охороні здоров’я» (РАТН).

Проект реалізується з 1 жовтня 2011 року та спрямований на зменшення тягаря ТБ/ВІЛ ко-інфекції в Україні та передбачає надання допомоги у покращенні механізму взаємодії органів влади, лікувально-профілактичних закладів, неурядових організації у здійсненні профілактики, своєчасної діагностики та ефективного лікування ТБ/ВІЛ ко-інфекції.

Начальник управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Петро Гармаш та Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак поділилися досягненнями ефективності заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції в регіонах, можливостями покращення системи моніторингу та оцінки, а також оптимізації процесу прийняття управлінських рішень, базуючись на даних моніторингу та оцінки.

Керівник Проекту Наталія Заїка подякувала за сумлінну співпрацю та побажала не зупинятися на досягнутому і продовжити роботу, направлену на подолання епідемії туберкульозу та ТБ/ВІЛ ко-інфекції.

Учасники робочої зустрічі, партнери Проекту визначили подальші кроки щодо координації зусиль, з метою підвищення якості послуг ВІЛ-інфікованим і хворим на туберкульоз та зменшення рівня захворюваності та смертності від ТБ/ВІЛ ко-інфекції.