Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом

 

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних Міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику. Він був заснований в 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я, і вперше відзначався 1 грудня 1988 року. У 1996 році почала діяти Об’єднана програма ООН з ВІЛ/СНІДу (UNAIDS).

У заходах, які відбулися в обласному центрі з профілактики та боротьби зі СНІДом, присвячених до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, взяли участь начальник Управління охорони здоров’я ОДА Гармаш П.П., директор Чернігівської обласної громадської організації «Відродження нації» Кононенко Н. В., заступник директора Чернігівського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Лисенко І.І.

Відкриваючи заходи, в.о. головного лікаря Лисенко Г.В. зазначила, що Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це можливість дізнатися факти про ВІЛ-інфекції та втілити знання в практику. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти і усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ, вони зможуть за допомогою цих знань піклуватися про власне здоров’я і здоров’я інших, а також допомогти тим, хто живе з ВІЛ.

Начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Гармаш П.П. відмітив, що фахівці закладу проводять роботу, спрямовану на реалізацію державної політики, яка ґрунтується на принципах забезпечення загального та рівного доступу населення до якісних послуг із профілактики, діагностики та лікування; мобілізації більш широких суспільних верств на протистояння захворюванню.

Кононенко Н.В. та Лисенко І.І. подякували за плідну співпрацю та побажали і надалі продовжувати спільну роботу у подоланні ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Наприкінці заходу працівникам закладу були вручені почесні грамоти за високий професіоналізм та сумлінну працю в системі охорони здоров’я.