Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом

 

04 листопада 2016 року під головуванням начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації П.П. Гармаша відбулося чергове засідання робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу

04 листопада 2016 року під головуванням начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації П.П. Гармаша відбулося чергове засідання робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в умовах реформування системи охорони здоров’я області та забезпечення безперервності надання допомоги. До участі у засіданні робочої групи були запрошені головний лікар Ніжинського протитуберкульозного диспансеру І.В. Коросько та в.о. головного лікаря Прилуцького протитуберкульозного диспансеру Т.Я. Ватрасевич.

За результатами моніторингового візиту з питань ведення випадку ТБ/ВІЛ до Ніжинського протитуберкульозного диспансеру, Ніжинської ЦМЛ та Ніжинської ЦРЛ обговорені наступні питання:

* удосконалення взаємодії медичних закладів м. Ніжина та Ніжинського району з питань туберкульозу та ТБ/ВІЛ ко-інфекції;

* удосконалення організації обстеження на туберкульоз населення м. Ніжина та Ніжинського району;

* шляхи удосконалення організації контрольованого лікування туберкульозу на амбулаторному етапі.

В.о. головного лікаря Прилуцького протитуберкульозного диспансеру Т.Я. Ватрасевич поінформувала про виконання у Прилуцькому протитуберкульозному диспансері наказу управління охорони здоров’я ОДА від 19.08.2016 «Про удосконалення роботи щодо організації медичної допомоги хворим на ТБ, ВІЛ, та ТБ/ВІЛ ко-інфекцію». Обговорено шляхи удосконалення організації стаціонарного лікування хворих у закладі.

Було схвалено запропонований графік здійснення моніторингових візитів фахівців ТБ та ВІЛ служб області на ІV квартал 2016 року. Обговорено порядок здійснення моніторингово візиту до Семенівського району. Визначено перелік фахівців із числа членів робочої групи, що будуть здійснювати моніторинговий візит.