Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом

 

3 листопада 2016 року під головуванням заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Романової Н. А. відбулося чергове засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Головним лікарем обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкуном М.П. та заступником головного лікаря обласного протитуберкульозного диспансеру Товчигою Н.В. представлена інформація про стан виконання заходів обласної програми з протидії туберкульозу протягом 2012-2016 років, а також щодо плану заходів до відзначення 100 річчя протитуберкульозної служби області.

Консультант проекту «Підтримка покращення взаємодії ТБ і ВІЛ служб, моніторингу і контролю» Бузулік Т.В. поінформувала членів ради про результати діяльності в області даного проекту протягом 2011-2016 років.

Завідуючим Центром МіО обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Троценком О.В. представлена інформація «Про результати проведення інтегрованих біоповедінкового дослідження серед споживачів ін’єкційних наркотиків у м. Чернігові у 2015 році».

В.о. головного лікаря обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Лесенко Г.В. поінформувала присутніх про заплановані заході щодо проведення в області місячника до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Через обізнаність населення до подолання епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу». План основних заходів по проведенню місячника було затверджено на засіданні ради.

Головним лікарем обласного наркологічного диспансеру Седенем П.М. представлена інформація щодо стану впровадження в області замісної підтримувальної терапії.

Було вирішено провести наступне засідання ради у виїзному режимі у м. Ніжині з відкриттям сайту АРТ на базі кабінету «Довіра» Ніжинської ЦМЛ.