Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом

 

У період з 8 по 16 серпня 2016 року відбувся моніторинговий візит за участю міжнародних фахівців, фахівців ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України» та регіональних спеціалістів.

В.о. головного лікаря КЗ «Чернігівський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Лисенко Г.В. ознайомила учасників візиту із структурою, матеріально-технічною базою закладу та з основними напрямками роботи з надання інтегрованих послуг з лікування та профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу. Також з учасниками візиту зустрічався начальник Управління охорони здоров’я Гормаш П.П. були обговорені питання епідемічної ситуації з ВІЛ-інфекції в області та можливі шляхи її поліпшення, та питання реформування служб на сучасному етапі.

У ході візиту було здійснено якісну оцінку за методикою CLASS обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Також з використанням даної методології було проведено оцінку сайту АРТ на базі кабінету «Довіра» Козелецької ЦРЛ.

У рамках оцінки було визначено та задокументовано кращі практики та сильні сторони оцінених закладів охорони здоров’я, визначено сфери для покращення, посилення потенціалу, підвищення якості надаваних послуг з профілактики та лікування ВІЛ-інфекції.