Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом

 

Прес-реліз
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні понад 5% громадян інфіковані вірусним гепатитом С.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні понад 5% громадян інфіковані вірусним гепатитом С. В Україні діє Державна цільова соціальна програма протидії поширення вірусних гепатитів та програми лікування міжнародних донорів, але вони не покривають потреби у лікуванні. МБФ «Альянс громадського здоров’я» (Альянс) реалізує першу з національних програм лікування вірусного гепатиту С новітніми препаратами, доступ до високоефективного лікування вже отримали понад 900 осіб. Альянс спільно з партнерськими організаціями в областях щорічно проводить акцію до Дня боротьби з гепатитами в рамках всеукраїнської кампанії «Вимагаємо лікування!» з метою підвищення рівня обізнаності населення про вірусний гепатит С, з метою розширення доступу до діагностики та лікування.

Зважаючи на вищезазначене та відповідно до ст. 39 Конституції України повідомляємо, що МБФ «Альянс громадського здоров’я» спільно з обласною громадською організацією «Відродження нації» 28 липня 2016 року у період часу з 10.00 до 14.00 у м. Чернігові проспект Миру, 44 буде проводити мирну інформаційно-просвітницьку акцію до Дня боротьби з вірусними гепатитами.

Кількість учасників від 50 до 100 осіб: громадські активісти, представники неурядових організацій, журналісти, хворі на гепатит, небайдужі громадяни.

Формат акції: тестування швидкими тестами на гепатит С із залученням мобільної амбулаторії (спеціально облаштована мобільна амбулаторія, тип авто Iveco Daily, із логотипами організації), розміщення палатки для консультування людей, у яких виявлено антитіла ВГС з метою їх перенаправлення у лікувальні заклади, поширення інформаційних матеріалів, відео/фотозйомка.

Запрошуємо до участі та висвітленні у ЗМІ даного заходу.

Представник організатора та контактна особа: Кононенко Ніна Василівна, 097 94 96 904.